Mapa a kontakty

Interobal k.s.

Horomyslická 315
Dýšina 330 02
Česká republika 
E-mail:
Tel.: 
Fax: 
interobal@interobal.cz
+420 377 188 911
+420 377 188 900 


Společnost je zapsaná v obchodním rejstříku Krajského soudu v Plzni, oddíl A, vložka 11183.
DIČ: CZ 25239121

Kontakty

Vedení společnosti

Ing. Radek Lobo
Jednatel společnosti
Tel.: +420 377 188 911
Mob.: +420 602 392 809
e-mail: r.lobo@interobal.cz 

Vladimíra Karasová
Asistentka jednatele
Tel.: +420 377 188 911
Mob.: +420 725 709 779
e-mail: recepce@interobal.czinterobal@interobal.cz 

Finanční oddělení

Ing. Josef Blažek
Finanční ředitel
Tel.: +420 377 188 917
Mob.: +420 724 204 884
e-mail: j.blazek@interobal.cz

Petra Marešová
Mzdová účetní
Tel.: +420 377 188 911
e-mail: mzdy@interobal.cz

Veronika Veinfurtová
Účetní, fakturace
Tel.: +420 377 188 931
Mob.: +420 602 602 583
e-mail: v.veinfurtova@interobal.cz

Obchodní oddělení

Simona Burdová Sattlerová
Obchodní ředitelka
Tel.: +420 377 188 918
Mob.: +420 724 204 864
e-mail: s.sattlerova@interobal.cz

 

 

Jana Benešová
Obchodní referentka
Tel.: +420 377 188 943
Mob.: +420 606 745 888
e-mail: j.benesova@interobal.cz

Mgr. Andrea Čekovská
Obchodní referentka
Tel.: +420 377 188 913
Mob.: +420 725 477 423
e-mail: vertrieb@interobal.cz

 

Lucie Šťastná
Obchodní referentka
Tel.: +420 377 188 929
Mob.: +420 724 204 860
e-mail: l.stastna@interobal.cz

Stanislav Peřinka
Obchodní zástupce 
Tel.: +420 728 411 810
e-mail: s.perinka@interobal.cz

Mgr. Tomáš Rousek
Manažer obchodu pro ČR
Tel.: +420 377 188 911
Mob.: +420 602 680 037
e-mail: t.rousek@interobal.cz

 

Jaroslav Smieško
Obchodní zástupce pro SK
Mob.: +420 606 820 174
Mob.: +421 915 768 890
e-mail: j.smiesko@interobal.cz

Ing. Juraj Celleng
Obchodní zástupce pro SK + HU
Mob.: +420 602 156 544
e-mail: j.celleng@interobal.cz

Thomas Hertzsch
Obchodní zástupce pro DE
Mob.: +420 607 271 309
e-mail:t.hertzsch@interobal.cz

Piotr Poloczek
Obchodní zástupce pro PL
Mob.: +48 602 252 015
e-mail: ppoloczek.interobal@wp.pl

Oddělení kvality

Lenka Schmidtová
Manažerka kvality
Tel.: +420 377 188 925
Mob.: +420 725 576 521 
e-mail: l.schmidtova@interobal.cz

  

Sklad a logistika

Martina Hajmanová
Vedoucí skladu
Tel.: +420 377 188 932
Mob.: +420 725 705 182
e-mail: sklad@interobal.cz

Jaroslava Čvančarová
Logistika
Tel.: +420 377 188 921
Mob.: +420 602 144 767
e-mail: logistika@interobal.cz

Výroba

Ing. Antonín Komár
Výrobní ředitel
Tel.: +420 377 188 930
Mob.: +420 721 200 411
e-mail: a.komar@interobal.cz

Ondřej Minář
Kovovýroba
Tel.: +420 377 188 940
Mob.: + 420 720 970 517
e-mail:kovo@interobal.cz

 

 

Josef Muzika
Mistr výroby
Tel.: +420 377 188 938
e-mail: vyroba@interobal.cz

Michaela Beroušková
Mistrová výroby
Tel.: +420 377 188 938
e-mail: vyroba@interobal.cz

Oddělení technické přípravy projektu

Jan Beníšek
Vedoucí technik
Tel.: +420 377 188 923
Mob.: +420 724 204 877
e-mail: j.benisek@interobal.cz

Bc. František Staněk
Projektový technik
Tel.: +420 377 188 927
Mob.: +420 721 223 493
e-mail: f.stanek@interobal.cz

Ondřej Matějka
Projektový technik
Tel.: +420 377 188 928
e-mail: o.matejka@interobal.cz

Martin Tolar
Projektový technik
Tel.: +420 377 188 924
e-mail: m.tolar@interobal.cz



Nikola Schmidtová
Projektový technik
Tel.: +420 377 188 944
e-mail: n.schmidtova@interobal.cz 

František Beníšek
Pracovník pro výrobu vzorků
Tel.: +420 377 188 914
e-mail: f.benisek@interobal.cz